HSI Informatyka w biznesie i administracji

chmura comarch erp 30 360x360Razem z Comarch wprowadzamy w życie nowoczesne systemy ERP 2.0

W HSI jak i w Comarch uważamy, że standardowe funkcjonalności systemu ERP to za mało, aby nasi Klienci w pełni rozwijali swój potencjał. Zgodnie ze strategią ERP 2.0 oferujemy szeroką gamę dodatkowych rozwiązań, jak np. e-commerce, WMS, backup baz danych, obsługę księgową, Business Intelligence, a od 2015 roku również usługę Wszystko związaną z trendem Internet of Things.

Każdy Klient ma możliwość zakupu systemu w wersji stacjonarnej lub w chmurze Comarch. Ponadto może używać naszych aplikacji w najwygodniejszej dla siebie formie – także na smartfonie czy tablecie.

Użytkownicy naszego oprogramowania dzięki Społeczności Comarch ERP dzielą się wiedzą i zgłaszają pomysły na rozwój oprogramowania.

 

Systemy Comarch ERP oferowane przez HSI

 

Każda firma, niezależnie od wielkości czy branży w jakiej działa, znajdzie wśród systemów Comarch ERP nowoczesne rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Poznaj nasze systemy ERP 2.0:

Umożliwiamy naszym Klientom wybór instalacji oprogramowania na własnych serwerach lub skorzystanie z Chmury Comarch, gdzie zapewniamy dostęp do zaawansowanych rozwiązań informatycznych bez konieczności ponoszenia dużych nakładów na własne serwery, licencje i usługi z tym związane. Oferowane oprogramowanie instalowane jest na serwerach Comarch Data Center - nowoczesnego i bezpiecznego centrum danych zlokalizowanych w Polsce, Francji i Niemczech.

mobilna firmaNowoczesna, mobilna firma

W czasach, kiedy większość z nas na co dzień korzysta ze smartfonów i tabletów, naturalną koleją rzeczy jest to, iż od aplikacji biznesowych oczekujemy podobnego poziomu intuicyjności i przyjaznego interfejsu. Dotyczy to nie tylko rozwiązań obsługujących obszary „miękkie” w firmie – handel czy kontakty z klientami, ale także narzędzi dla magazynierów czy rozwiązań wspierających obszar produkcyjny.

Dziś wizja tabletu w rękach pracownika hali produkcyjnej przestaje być abstrakcją. Praca handlowca, magazyniera czy managera nie jest już ograniczona biurkiem i komputerem, co pozwala na lepsze wykorzystanie czasu i osiąganie wymiernych efektów pracy tych osób.

Poznaj innowacyjne rozwiązania Comarch ERP Mobile

 

sprzedaz w internecieEfektywna sprzedaż w Internecie

Najbardziej naturalną potrzebą, jaką musi zaspokoić system klasy ERP, staje się udostępnienie kanału sprzedaży internetowej odbiorcom detalicznym. Oczekiwanie to spełnia nasz e-Sklep oraz platforma handlowa wszystko.pl - dostosowane do sprzedaży towarów na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu Klienci sklepów opartych na naszych oprogramowaniach oraz platformie handlowej mogą dokonywać zakupów z dowolnego miejsca.

Platforma B2B ułatwia firmom wymianę informacji oraz usprawnienie sprzedaży poprzez zautomatyzowanie procesu składania i realizowania zamówień hurtowych. Wykorzystaj możliwości Comarch ERP Pulpit Kontrahenta, aby zdalnie obsługiwać sieć sprzedaży w modelu Business to Business.

Nasze rozwiązania są w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP (Optima, XL, Altum). Wprost z systemu ERP do sklepu wysyłane są rabaty, zestawy promocyjne, towary wraz z opisami i aktualne stany magazynowe. Ze sklepu do oprogramowania ERP wysyłane są m.in. informacje o zamówieniach, klientach oraz dane do faktury.

Poznaj nasze produkty usprawniające sprzedaż w Internecie

 

 

comarch beaconPrzenieś swoją firmę w nowy wymiar

Urządzenie Comarch beacon oraz usługa Wszystko są odpowiedziami Comarch na panujący trend Internet of Things.

Comarch beacon to miniaturowy, bezprzewodowy nadajnik wykorzystujący technologię Bluetooth Low Energy w celu rozsyłania sygnału w promieniu do kilkudziesięciu metrów.Usługa Wszystko jest narzędziem kompleksowo wykorzystującym potencjał beaconów.

Dzięki tym dwóm elementom dotrzesz do swoich klientów ze spersonalizowanym komunikatem w miejscu i czasie kiedy rzeczywiście tego potrzebują.

Beacony i usługa Wszystko pozwolą Ci zdobyć wiedzę na temat zachowań Twoich klientów, która przełoży się na większy zysk dla Ciebie i Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

 

bezpieczenstwo danychZadbaj o bezpieczeństwo swoich danych

iBard24 to profesjonalna usługa do automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych w Twojej firmie. Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz archiwizować cenne dokumenty bezpośrednio z systemu ERP, faktury, bazy danych z systemu finansowo-magazynowego oraz archiwum poczty email.

Zabezpieczając najcenniejsze informacje firmy, masz możliwość zarządzania przestrzenią dyskową pracowników, umożliwiając łatwą pracę grupową z poszczególnymi plikami, a wszystko to dostępne jest również przez aplikacje mobline na iOS, Windows Phone i Android.

Dzięki iBard24 lokalizacja przestaje mieć znaczenie, a Twoje pliki będą z Tobą, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy dostęp do Internetu.

Zapraszamy do przetestowania konta dla firm 50GB

 

business intelligencePodejmuj trafne decyzje

Analityczna część systemu klasy ERP staje się równie ważna jak część operacyjna. Nasze rozwiązania BI pozwalają łatwo budować raporty i wielowymiarowe analizy dotyczące wszystkich obszarów działania firmy. Dodatkowo Klient otrzymuje pulę kilkudziesięciu gotowych raportów, które może dostosowywać do specyfiki swojej firmy, a na bazie uzyskanych wyników analiz może uruchamiać automatycznie procesy BPM przekładające się na realne oszczędności i racjonalizację czasu pracy.

Korzystając z naszych rozwiązań, firma może porównać swoje wyniki nie tylko z własnymi danymi historycznymi, ale również z wynikami konkurencji czy danymi z GUS. Tego typu informacje są dla firmy realną wartością i pomagają podejmować decyzje w oparciu o twarde dane.

Rozwiązania Business Intelligence

 

bpmAutomatyzuj powtarzalne procesy

Comarch Business Process Management jest nowoczesnym systemem przeznaczonym do modelowania i zarządzania procesami biznesowymi. Zbudowany w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie Comarch w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, pozwala naszym Klientom skorzystać z gotowych predefiniowanych procesów, które z łatwością można modyfikować na potrzeby każdej firmy.

Nasze rozwiązania BPM pozwalają podnieść efektywność każdej firmy, przekładając się na automatyzację powtarzalnych procesów biznesowych i efektywniejsze koordynowanie współpracy między pracownikami. Dodatkowo integracja z systememi Comarch ERP wpływa na dodatkowe oszczedności kosztów i czasu pracy.

Rozwiązania Business Process Managment

 

spolecznosciBudujemy społeczności naszych Klientów

Nasi Klienci i Partnerzy otrzymują zupełnie nowe możliwości interakcji z firmą Comarch. Dzięki Społeczności Comarch ERP przedsiębiorcy otrzymali miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń, w którym mogą zadawać pytania oraz zgłaszać swoje sugestie.

Łączy ona przedsiębiorców – Klientów i Partnerów Comarch. Uczestnicy społeczności mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniem oraz zgłaszać pomysły odnośnie naszych rozwiązań.

Społeczność Comarch

Firma Comarch rozwija również społeczność biur rachunkowych iKsięgowość24. Serwis umożliwia biurom rachunkowym prezentowanie swojej oferty, a przedsiębiorcom pomaga znaleźć dla siebie profesjonalne biuro rachunkowe.

iKsięgowość24

Pracujemy dla najlepszych

BIZNES
 • logo agra
 • logo aluprof
 • logo assa
 • logo bedmet
 • logo bs
 • logo castorama
 • logo chemsped
 • logo gaz
 • logo grupakapitalowa
 • logo medrem
 • logo mercure
 • logo modern
 • logo nto
 • logo odra
 • logo orlen
 • logo piechota
 • logo po
ADMINISTRACJA
 • logo giw
 • logo izba
 • logo kobior
 • logo nadlesnictwo
 • logo mielec
 • logo namyslow
 • logo poopole
 • logo witd
 • logo uj
 • logo umww